בוקר טרנספורמציה מעשית

לגלות את המתנה הייחודית שבאתם לתת לעולם,
להגיע אל הדיוק הפנימי, לבנות אושר והגשמה ביחסים ובקריירה

נגן וידאו

רוצים להגיע לביטחון כלכלי, אושר והגשמה?  איפה ומתי?

  הקורס מתקיים פעמיים בשנה בתל אביב

  הקורס הקרוב יתחיל בספטמבר

  למה השינוי מסרב להגיע?

  מדוע למרות שאנחנו חווים הצלחות שונות במהלך החיים, ישנם תחומים שבהם אנחנו לא מצליחים לייצר את השינוי הרצוי (למרות שאנחנו רוצים ומנסים)?

  חוסר אנרגיה – לפעמים אנחנו יודעים איזה פעולות צריך לבצע כדי לחולל שינוי (למשל להצליח בדיאטה או לשנות כיוון בקריירה). אך כשמרגישים עייפים ומותשים מתלאות היומיום, קשה למצוא את האנרגיה הנחוצה לביצוע הפעולות הנחוצות. במקרה כזה, גם שיטת האימון הטובה ביותר, גם בניית תכנית פעולה מפורטת יתקשו להוביל אותך אל היעד. כל עוד לא נשאר דלק במכל, נישאר תקועים במקום…

  חוסר מיקוד – לפעמים אנחנו דווקא חדורי אנרגיה ומוטיבציה, מרגישים שביכולתנו להזיז הרים, אך האנרגיה הזו לא מתועלת לפעולה ממוקדת שתוביל אותנו למקום הרצוי. אחרי הכל, בלי מפה ברורה שמראה את הדרך, גם מכל מלא בדלק לא יוביל אותנו ליעד. 

  איך ניצור את המציאות הנכונה עבורך?

  מבנה ותוכן:

  בוגרים מספרים

  מה מקבלים?

  במהלך הקורס מגלים ומדייקים את הערכים והצרכים שלנו

  מקבלים מצפן לקבלת החלטות והצבת גבולות  ויעדים אותנטיים

  מגלים מה היעוד שלנו ומייצרים תוכנית פרקטית להגשמת מציאות מיוחלת עבורנו

  עובדים על מערכות היחסים שלנו ולומדים המון טכניקות וכלים שיעזרו בכל תחום אחרי הקורס ויהוו בסיס להגשמה ואושר

  למי זה מתאים?

  לאנשים שרוצים להגשים את עצמם, לחיות באושר ועושר ולבנות חיים בלתי רגילים בכל התחומים. זוהי הזדמנות לעשות סדר ולהביט ממבט ציפור על חיינו תוך דיוק והכוונת האנרגיה שלנו לכיוונים מדוייקים

  קריירה ועסקים
  קריירה ועסקים
  התפתחות אישית
  התפתחות אישית
  אהבה וזוגיות
  אהבה וזוגיות
  משפחה והורות
  משפחה והורות
  בריאות וכושר
  בריאות וכושר
  X

  קריירה ועסקים

  Master your success

  כדי ליצור תוצאות בקריירה, צריך לדעת להיכנס למצב של מצב רוח טוב ואנרגיה גבוהה, יצירתיות וכריזמה. צריך גם לדעת לבחור את מסלול ההתקדמות הכי מדוייק לנו, לכשרונות ושאיפות הלב שלנו.  אנחנו בבית ספר open wings עוזרים להגיע לדיוק הפנימי וכמו כן ליצור אנרגיה פנימית לשינוי, עוצמה ובטחון שיאפשרו לנוע במסלול שיבחר. נלמד אתכם איך להגיע למצב פנימי הכי עוצמתי שלכם ואיך ליישם כלים הכי מתקדמים שאנשים מוצלחים משתמשים בהם בכיף וביעלות כדי להגיע למטרות מדידות ומספקות.

  X

  התפתחות אישית

  Master your success

  התפתחות זה מסע שאינו נגמר. אנחנו יודעים להציע לכם דרך שתקדם אתכם אל האושר וההגשמה על ידי שילוב ממיטב הכלים והגישות מעולמות מזרח וממערב, שביחד יאפשרו לכם להרגיש אושר וגם להשיג תוצאות מספקות על הדרך – בקלות ובמהירות.

  X

  אהבה וזוגיות

  Master your success

  מה יש לנו להציע בזוגיות אם אנחנו לא יודעים לקבל , לאהוב להקשיב לעצמנו?

  אף אחד לא רוצה להיות עם מישהו עצוב, חולה וחסר ביטחון שבקושי סוגר את החודש ללא תכלית בחיים….כזה שרק רוצה לקבל כי לא יודע לתת ולהיות מאושר. אנחנו בבית ספר open wings נלווה אתכם בדרך אל השלמות הפנימית והאהבה שכבר קיימת בתוככם, כך תפתחו לזוגיות הכי מתאימה או תשפרו את הזוגיות שיש לכם רמה אחרת – ממקום של משמעות, נתינה, שפע ואהבה תוכלו לתת את המיטב שיש לכם!  להרגיש נאהבים , למשוך אנשים נכונים ולהתחבר לביטחון עמוק ואהבה שכבר קיימת בתוככם, רק צריך למצוא את הדרך!

   

  X

  משפחה והורות

  Master your success

  מה נוכל לתת לילדינו אם אנחנו רוב היום עצבניים או לא מרגישים טוב? מה הם לומדים מאיתנו? איזה מסקנות הם עושים? האם יש לנו סבלנות וזמן להעביר איתם?

  ומה אם הייתם יכולים ללמוד כלים שהיו מאפשרים לכם לחזור לסנטר שלכם בקלות, לשמחה הטבעית שלכם שאולי הלכה לאיבוד בגלל הסטרס וקצב המטורף של החיים? ואז לתת לילדכם את המיטב של המתנות שיש לכם לתת? איך היו משתנים היחסים ביניכם?

  אנחנו בבית ספר open wings נעזור לכם לגלות את הגרסא הכי עוצמתית שלכם כהורים ולתת לילדכם הרבה יותר, להתמלא באושר ולמצוא דרכים לתקשורת פתוחה ומקרבת .

  X

  בריאות וכושר

  Master your success

  האם השפע נמדד ברמת הכסף בחשבון שלנו? בטוחה שתסכימו איתי שהשפע מתחיל ברמת האנרגיה איתה אתם קמים בבוקר. מה הרמה שלכם מ1 עד 10 – כש 10 זה מלא באנרגיה, השראה ומוכנות לעשייה אפקטיבית?

   

  אם אתם לא ב10, בעזרת הכלים שלנו נוכל ללמד אתכם לפתח את עצמכם מבחינה פיזית וגנטית כך שתקומו בבוקר עם המון כוחות תרוצו אל העשיה היומיומית שלכם! תלמדו גם איך לעזור לעצמכם לצאת ממחלות וכאבים בעזרת שימוש באנרגיה מולדת שיש לכל אחד מאיתנו, להאט את תהליכי ההזדקנות ועוד..

  איפה ומתי?

  הקורס מתקיים פעמיים בשנה בתל אביב

  הקורס הקרוב יתחיל בספטמבר

  ההשקעה שלך:

  500 ₪

  בלבד

  רוצה לגלות עוצמות נסתרות?   דילוג לתוכן