בוגרים מספרים

בתור מתרגלת בשיטת הרייקי כבר 8 שנים, ממליצה מאוד ללמוד אותה, מתנה אדירה לעצמכם! מרגישה את השינויים והריפוי בכל תחומי החיים, בין אם זה בפן הפיזי והרפואי/בריאותי ואיזון כל המערכות, בפן הרגשי לאיזון וויסות רגשי, להבין את עצמכם ולדייק את הדרך שלכם עד להגשמת הפוטנציאל הנכון ביותר לכם..תפגשו את הסיטואציות ותבחרו בחירות שהרבה יותר יקדמו אתכם, שיטה מדהימה! וממליצה ללמוד אותה אצל אננדי, בדרך המסורתית וכפי שרייקי הגיע במקור למערב, והיא מאסטרית נפלאה ומעוררת השראה, תמיד מדייקת ומעשירה בסמינרים וכל הסדנאות שהיא עושה(:

דבורה דרעי, מוזיקאית וזמרת ג'אז

ממליצה בחום על קורס רייקי עם מאסטר אננדי. הגעתי אחרי שרציתי הרבה זמן ללמוד רייקי ולא מצאתי את המקום שהרגיש לי נכון, והקורס הזה התאים. אני חושבת שמה שאננדי מביאה לכל התחום הזה של הרייקי הוא הרבה רצינות ומקצועיות, תחום הרוח יכול להיות משהו פרוץ ולא תמיד רציני וגם מלא בניסים והבטחות שלא תמיד עומדים במבחן המציאות. הקורס הזה מציע חקירה של התחום וחיפוש אישי של כל אחד את המקום שלו בעולם הזה וזה מגיע לאחר תרגול רב של הרייקי, למידה יותר איטית ומעמיקה של התחום וזה הכי התאים לי 🙂 חוץ מזה הקורס מועבר באווירה נעימה וקלילה עם חברה טובה ומהר מאוד הרגשתי בנוח וציפיתי להגיע למפגש הבא.


ממליצה בחום על קורס וליווי של יולי אננדי. מאוד מקצועי, כולל ליווי וקהילה תומכת. עם המון לב ונתינה. כלים נפלאים לכל בעיה אפשרית. זה עוזר לי לאזן רגשות, לשים דברים בפרופורציה, לעצור ולהקדיש זמן לעצמי, לגלות את הצדדים הטובים שבי, להמשיך חקירה עצמית

מיכל ראובני, מטפלת הוליסטית

“אם פעם חוויתם אהבה ראשונה והייתם בשמיים מההרגשה הזו, תתכוננו שוב לחוות משהו דומה!
כאילו אף פעם לא סיפרו לכם על אהבה ואתם חיים ללא צבע. נכון מפחיד?
ואז פתאום אתם פוגשים אהבה… האם תתנו לה ללכת? אני שמח שיש רייקי וחיי ואסיר תודה לכל האנשים שהקדישו חיים שלמים שאוכל לקבל את היכולת לתרגל רייקי במספר מפגשים בודדים ולחיות בעוצמה וצבעוניות. בהתחלה זה אולי ירגיש מוזר, אבל עם הזמן אם תתרגלו – תראו כמה טוב זה עושה לכם בכל הרמות ותרצו עוד ועוד מזה.
ממליץ בחום לנסות את השיטה ולהתחיל להתחבר לעצמכם ולחיות בכיף ואהבה עצמית!”

גאי קוטלרוב, איש עסקים ויזם

“אני מתרגלת רייקי במשך 40 דקות כל יום מאז שקיבלתי את ההכשרה בשיטה זו. בעקבות התרגול היומיומי שלי של רייקי חיי השתנו וממשיכים להיות מאוד מאושרים.
אני אדם עסוק ופרגמטי ואין סיכוי שהייתי עושה משהו כזה כל יום ללא תוצאות מוגדרות.
הנה חלק מהתוצאות שהגיעו מאז שהתחלתי לתרגל רייקי:
1. אני הרבה יותר רגועה
2. יש לי חבר ויצרתי איתו יחסים נהדרים
3. אני לא חולה
4. נהיתי הרבהיותר אפקטיבית בעבודה ובלימודים
5. מצאתי בן זוג נהדר לריקוד
6. יש סביבי אנשים טובים – כל הפחות טובים איכשהו נעלמו
7. יש לי המון השראה וכוח לעשות דברים
אני ממליצה לכם לנסות את השיטה הזו!”

אנסטסיהברגינסקי, מרצה בטכניון ועובדת בגוגל

“אני הכרתי את אננדי עוד לפני שהתחלנו את התהליך. כשהכרתי אותה יותר מקרוב, הבנתי שהיא בן אדם טוב לב עם נכונות גדולה לעזור לאנשים. יש בה שילוב של תכונות כמו חוכמה, עומק, אינטליגנציה וגם יכולת לעזור ליצור מוטיבציה לעשיה, שזאת תכונה קריטית בתהליך אימוני לדעתי. אני גם רוצה לציין שבעבר כבר עברתי תהליך אימון, אבל בתהליך הזה באמת הבנתי מה חשוב לי ביחסים עם אנשים בחיים – גם בעבודה וגם ביחסים בזוגיות, התחלתי להבין את עצמי יותר. במהלך התהליך מצאתי עבודה ממנה אני נהנה מאוד (זאת היתה המטרה הראשית שלי), למרות שלפני שהתחלתי לא ידעתי בכלל שאני יכול להנות מעבודות מהסוג הזה. אננדי הייתה איתי בתהליך וליוותה אותי בנחישות ורגישות גם במשברים וברגעים קשים שעברתי ובכך יצרה אצלי אמון עמוק. אנחנו נפגשנו בזמן קשה בחיים שלי ואני אסיר תודה לאננדי שהייתה שם בשבילי תמיד ועזרה לעבור את התקופה הזו ולצאת לרמה הבאה.”

דניאל דלגין, מהנדס חומרה ומנהל מחלקת אוטומציה בחברת הי-טק

“אני הגעתי לתהליך כשהרגשתי שאיבדתי כיוון בחיים, לא הייתי בטוחה בעצמי וביכולות שלי, מה שנגרם עקב מעבר למדינה חדשה. רציתי למצוא את היכולת לחיות חיים במלוא העוצמה שלי, למצוא את עצמי האמיתית. אני אדם כאוטי ומאוד אהבתי את השיטתיות בה אננדי עבדה איתי – כל מפגש תועד ובסוף התהליך קיבלתי פירוט מלא על מה שעשינו ומה היו התוצאות. יש לי הרגשה של השלמה מלאה של התהליך ובהירות איך להמשיך במסע. קיבלתי הרבה כלים עוצמתיים לשימוש עצמי בהם אני מתכוונת להשתמש בהמשך הדרך. מאוד אהבתי את התמיכה בין המפגשים, קבלה, העצמה ותמיכה שקיבלתי, העומק של התהליך. ממש מסע פנימי אל הלב שלי. הרגשתי המון השראה ואמונה בי, וזה עזר לי לזוז קדימה. יש לי בהירות והבנת הדרך הייחודית בחיים שלי עכשיו. יש גם תוצאות בשטח עליהן לא אדבר כי זה אישי מדי בינתיים. תודה רבה לאננדי ואני מקווה לעבוד איתך גם בהמשך דרכי.”

יוליה סביצקי, מנהלת מרכז שפתי ת”א

דילוג לתוכן